Penzion ARNI – ubytování Bělá pod Bezdězem

Penzion ARNI Bělá pod Bezdězem nabízí ubytování v klidném prostředí, nachází se poblíž centra malebného, královského městečka Bělá pod Bezdězem, nedaleko od měst Doksy a Mladá Boleslav, v turistické oblasti Českého středohoří, obklopené hlubokými lesy nedaleko Máchova jezera, hradů Bezděz a Kokořín, v mikroregionu Nisa a ve středu tří regionů CHKO Český Ráj, Kokořínsko a Podralsko.

Město Bělá pod Bezdězem je vzdálno 12 km od Mladé Boleslavi, ve směru na Českou Lípu. V dostupné vzdálenosti 10 km je město Doksy s Máchovým jezerem, dále pak 15 km Český Ráj a 15 km Kokořínsko.

Penzion ARNI má výhodnou polohu a pdomínky pro turistiku a cykloturistiku, při které jsou hojně využívány nové cyklostezky. Napojení na síť cyklostezek je skrze trasu č.: 241 Mělník – Žitava (Německo), na kterou navazuje cyklotrasa č.: 3040a- 3045 Bělá pod Bezdězem – Hrádek – Žitava.

Ve vzdálenosti 100 m se nachhází víceúčelová sportovní hala pro tenis, házenou, minikopanou, volejbal a jiné halové sporty, kterou lze pronajmout za velmi příznivé ceny. Ve vzdálenosti 250 m se nachází restaurace s novou bowlingovou halou.

Poloha a vybavení pokojů je též velmi výhodná pro ubytování pracovních skupin pracujících v nedalekém okolí, zejména v Mladé Boleslavi.

Jednotlivé pokoje k ubytování jsou dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové s vybavením jako sprchový kout, WC, chladnička, barevný TV (některé + satelitní přijímač), free wifi internet na pokojích, zabudovaný tresor, kuchyňka (zejména apartmány).

Pro náročnější je připraven i apartmán s vířivou vanou.

Služby v objektu

  • Ubytování – Ubytovací-provozní doba denně od 16.00 hodin – do 20.00 hodin
  • Stravování – restaurace mimo objekt cca 100m
  • Posezení na terase a zahradě

Sportovní vyžití v okolí

Turistika a cykloturistika, sportovní hala pro tenis, házenou, volejbal atd., koupání ve velkém přírodním koupališti, rybaření ve dvou rybnících cca 1000 m vzdálených, bowling s restaurací asi 250 m vzdálený a pro náročnější je možnost hraní golfu v Michalovcích 8 km.